• Quick- Floor oferuje nawierzchnie polipropylenowe, które po ułożeniu w odpowiedniej konfiguracji tworzą niestandardowe podłoża.
    Szeroka gama kolorystyczna i duży wybór modeli pozwalają pobudzić wyobraźnię, aby stworzyć indywidualny i oryginalny projekt. 
    Produkty Quick-Floor doskonale odnajdują zastosowanie w pomieszczeniach gospodarstwa domowego.
    Zaniedbany garaż czy piwnica mogą zmienić się w schludne i estetyczne miejsca.
    Trudne do ukrycia plamy lub niewykończoną posadzkę można skutecznie ukryć pod modułami Q-F.
    Podłogi polipropylenowe to także niespotykany sposób na wyróznienie powierzchni handlowych.
    Nadają designerski i profesjonalny wygląd, a jednocześnie stanowią ciekawszą alternatywę do nie modnych dywanów czy neutralnych płytek stosowanych w miejscach publicznych.
     
     Quick-Floor gwarantuje wysoką estetykę oraz bardzo dobrze komponuje się z prestiżowym otoczeniem (np. salon samochodowy, galeria handlowa).
    Surowiec, z którego wyprodukowano moduły pozwala na dostosowywanie się nawierzchi do wszelkich warunków atmosferycznych.
    Poprzez dużą zawartość absorberu UV,płytki są odporne  na promieniowanie słoneczne oraz działanie nieskiej temperatury.
    Wyposażone są również w specjalny system drenażowy, który zapewnia odprowadzenie wody do instalacji deszczowej lub zbiorników retencyjnych.
     Z uwagi na wieloletnia trwałość i wysoką jakość materiału Quick-Floor nie wymaga konserwacji ani używania profesjonalnych środków pielęgnacyjnych. 
     
    Niewątpliwą zaletą systemu podłogowego jest jego banalnie prosty mechanizm instalacji. 
    Dzięki zastosowaniu metody Quick-Click montaż to szybka i sprawna czynność nie wymagająca ani ingerencji fachowca ani użycia narzędzi.
           
 Najbardziej prosty i efektowny system podłogowy