• Quick- Floor oferuje nawierzchnie polipropylenowe, które po ułożeniu w odpowiedniej konfiguracji tworzą niestandardowe podłoża.
  Szeroka gama kolorystyczna i duży wybór modeli pozwalają pobudzić wyobraźnię, aby stworzyć indywidualny i oryginalny projekt. 
  Produkty Quick-Floor doskonale odnajdują zastosowanie w pomieszczeniach gospodarstwa domowego.
  Zaniedbany garaż czy piwnica mogą zmienić się w schludne i estetyczne miejsca.
  Trudne do ukrycia plamy lub niewykończoną posadzkę można skutecznie ukryć pod modułami Q-F.
  Podłogi polipropylenowe to także niespotykany sposób na wyróznienie powierzchni handlowych.
  Nadają designerski i profesjonalny wygląd, a jednocześnie stanowią ciekawszą alternatywę do nie modnych dywanów czy neutralnych płytek stosowanych w miejscach publicznych.
   
   Quick-Floor gwarantuje wysoką estetykę oraz bardzo dobrze komponuje się z prestiżowym otoczeniem (np. salon samochodowy, galeria handlowa).
  Surowiec, z którego wyprodukowano moduły pozwala na dostosowywanie się nawierzchi do wszelkich warunków atmosferycznych.
  Poprzez dużą zawartość absorberu UV,płytki są odporne  na promieniowanie słoneczne oraz działanie nieskiej temperatury.
  Wyposażone są również w specjalny system drenażowy, który zapewnia odprowadzenie wody do instalacji deszczowej lub zbiorników retencyjnych.
   Z uwagi na wieloletnia trwałość i wysoką jakość materiału Quick-Floor nie wymaga konserwacji ani używania profesjonalnych środków pielęgnacyjnych. 
   
  Niewątpliwą zaletą systemu podłogowego jest jego banalnie prosty mechanizm instalacji. 
  Dzięki zastosowaniu metody Quick-Click montaż to szybka i sprawna czynność nie wymagająca ani ingerencji fachowca ani użycia narzędzi.
           
 Najbardziej prosty i efektowny system podłogowy